Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30

Diskuze: Podepisování XML dokumentů (/dat) v .NET

Aktivity
Avatar

Člen
Avatar
:16.1.2014 10:30

Zdravím, dělám teď na jednom projektu komunikujícím se serverem pomocí podepsaných XML zpráv. Problémem je, že server nerozeznává můj podpis. Smluvený formát podpisu je PKCS#7. Používám třídu System.Securi­ty.Cryptograp­hy.Pkcs.Signed­Cms. Pomocí té vytvořím podpis (pole byte) a ten pak naformátuju do potřebného formátu. Hádám že problém bude právě někde ve formátování, ale už jsem zkoušel spoustu obměn a pořád bez úspěchu. Nemáze tip na nějakou knihovnu pro .NET se svobodnou licencí, která by řešila problematiku podepisování. Už jsem docela bez nápadů co s tím. Díky

 
Odpovědět
16.1.2014 10:30
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.