IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Computers
Neregistrovaný
Avatar
Computers:6.2.2012 13:10

Když vytvořím program a pošlu ho na jiny počítač chce to .NET Framework jdou vytvořene programy nejak např. zformatovat aby nebyl potřena Framework ?

 
Odpovědět
6.2.2012 13:10
Avatar
David Jančík
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Computers
David Jančík:6.2.2012 14:27

Dobrý den,
.NET je platforma, která obsahuje určité komponenty jako je Microsoft .NET Framework, prostředí potřebné pro běh aplikací a nabízející jak spouštěcí rozhraní, tak potřebné knihovny.
Proto je nepostradatelná pro spuštění aplikací. V operačním systému Windows by se měla automaticky aktualizovat. Pokud však v počítači není verze potřebná pro běh Vašeho programu je třeba ji doinstalovat. Nejvhodnější je vytvořit programu instalaci a kontrolovat to v ní viz.:
http://www.itnetwork.cz/index.php?…

Nahoru Odpovědět
6.2.2012 14:27
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Computers
David Čápka Hartinger:6.2.2012 14:54

Klikněte pravým na projekt v Solution exploreru, zvolte properties a nastavte Target Framework na nižší verzi (budete mít pravděpodobně 4, např. verze 3 by měla být na všech počítačích kromě nějakých starých pirátských XPček).

Vaše aplikace potom půjde všude.

Nahoru Odpovědět
6.2.2012 14:54
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.