IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Správné použití view

V předchozím kvízu, Test znalostí C# .NET online, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Petr Kasnal:25.12.2018 2:48

Zdravím dělám v .net mvc ef database first a vytvořil jsem si view u mé tabulky Sport a tato tabulka má cizí klíč ID_Type a když si view následně vygeneruju vše se mi vytvoří jak má, až na to, že se mi nevytvoří v modelu objekt toho cizího klíče jako jinak u tabulky... Zkoušel jsem na to koukat do toho diagramu ale prostě jsem na nic nepřišel...
Nevím zda to vůbec de... nebo prostě si mám provolat tabulku a potom view k čemu ho potřebuju? nebo si pro to vytvořit proceduru? to se mi už moc nechce protože bych musel mít procedury všude... Budsu rá za jakoukoli radu. Předem díky

Zkusil jsem: Hledat na internetu

Chci docílit: Správně funknčnosti

 
Odpovědět
25.12.2018 2:48
Avatar
SebelaMichal
Člen
Avatar
SebelaMichal:26.12.2018 9:07

Ahoj, používáš v DB cizí klíče ? Resp. moc tomu nerozumím, můžeš to trošku rozepsat ?

 
Nahoru Odpovědět
26.12.2018 9:07
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.