Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Luboš Hnědý:24.11.2019 20:34

Zdravím už jsem to tu dříve řešil, ale nakonec jsem zjistil, že jsem to úplně nevyřešil. Mám následující problém. Pokud dám do překladu odkaz jako html, tak to funguje špatně. Budu se to snažit popsat co nejlépe. Mám testovací prostředí co běží na adrese xxx/Test/..../....
Řekněme, že se nacházím na stránce Object/Help a mám tam překlad -

"Klikněte <a href="Info/Help">zde</a>"

A teď jsou následující možnosti jak to přidat do resx.
Url adresa: adresa.cz/Tes­t/Object/Help

Klikněte <a href="/Info/Hel­p">zde</a> - Pokud kliknu na následující odkaz, tak mi to nabídne adresu adresa.cz/Info/Help což je špatně chybí tam Test

Klikněte <a href="Info/Hel­p">zde</a> - Pokud kliknu na následující odkaz, tak mi to nabídne adresu adresa.cz/Tes­t/Object/Info/Help což je špatně zůstane tam Object...

Myslel jsem, že do toho překladu napíšu Klikněte <a asp-action="Help" asp-controller="In­fo">zde</a>
Tohle bohužel nefunguje. Vygeneruje se mi to jak je to napsané... Nevíte prosím někdo co s tím?? Předem děkuji za rady

Zkusil jsem: Hledat, ale nenašel jsem správné řešení

Chci docílit: Správné url adresy

 
Odpovědět
24.11.2019 20:34
Avatar
Odpovídá na Luboš Hnědý
Luboš Hnědý:26.11.2019 16:23

Věděl by někdo prosím?

 
Nahoru Odpovědět
26.11.2019 16:23
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Luboš Hnědý
Neaktivní uživatel:26.11.2019 17:51

Možná bys mohl napsat kód těch dvou odkazů (i když předpokládám, že vím, jak vypadá) normálně, ITN to nechal jít dál jako HTML (když ho hodíš mezi <code>`</code> nebo jako code block, mělo by to fungovat).

Jen takový blbý návrh, předpokládám, že máš důvod, proč jsi tohle nepoužil (v C# jsem se k webu nedostal a teď to ani nemám v plánu, tím směšnější ti to možná bude): nemůžeš použít /Test/Info/Help nebo ../Info/Help?

Nahoru Odpovědět
26.11.2019 17:51
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.