IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Luboš Hnědý:2.4.2018 19:49

Ahoj mám takový problém. Dělám ve WPF v mvvm a v modelu mám například DateTime a používám IDataErrorInfo a pokuď v modelu neudělám to,že změním DateTime na DateTime? tak nemůžu reagovat na to když hodnota není zadaná ono se o to víceméně postará samo ale vypíše to podobnou hlášku jako "Tuto hodnotu nelze převést" a když se kouknu co to vrací tak to vrací 1.1.0001 neni nějak možné nastavit jakou hlášku to vypíše ? Samozřejmě mě napadlo, že pokud datepicker vrací 1.1.001 vypis todle ale to mi příde zvláštní.... Proto bych potřeboval pomoci zda neexistuje nějaký slovník nebo něco podobného a nebo jestli to musim dát jako Nullable<DateTime>. Takže předem děkuji za každou radu :)

<DatePicker Name="StartSportDP"  SelectedDate="{Binding SportModel.StartSport, UpdateSourceTrigger=PropertyChanged, ValidatesOnDataErrors=True}" ToolTip="{Binding ElementName=StartSportDP, Path=(Validation.Errors).CurrentItem.ErrorContent}" />

Ještě jednou předem díky za jakoukoli radu či nápad :)

 
Odpovědět
2.4.2018 19:49
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.