Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Avatar
TomasT
Člen
Avatar
TomasT:2. března 20:39

Ahojte, prosim Vas, ked dam tento kod (WSH, VBS ...) do nejakeho prostredia (pouzivam vbsedit), tak mi to spadne (permission denied ?), ked to prostredie pustim ako "run as administrator" - vo W10, a dam tam tento kod, tak to bez problemov prejde

strComputer = "."
Set objWMIService = GetObject("win­mgmts:\\" & strComputer & "\ROOT\ccm\Po­licy\Machine\Ac­tualConfig")
Set colItems = objWMIService­.ExecQuery("SE­LECT * FROM CCM_SoftwareDis­tribution")
For Each objItem in colItems
WScript.Echo "ADV_Advertise­mentID: " & objItem.ADV_Ad­vertisementID & vbCrLf & "PKG_PackageID: " & objItem.PKG_Pac­kageID & vbCrLf & "PKG_Name: " & objItem.PKG_Name
Next

Zkusil jsem: rozne variacie toho monikera

Chci docílit: prosim Vas, nejako sa pripojit do WMI tak, aby som nemusel skript pustat ako administrator a nevyhadzovalo mi to chybu, ale ani zadavat ziadne dodatocne heslo nechcem, proste nejako len WMI konektor spravit ako "elevated"

DAKUJEM

 
Odpovědět 2. března 20:39
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.