Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
java week + discount 50
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:7.8.2012 16:12

Dobrý den,
zkusil jsem již všechno - nejvíc nepochopitelný pro mne byl poslední pokus - vytvořil jsem prázdný cyklus, který čekal, dokud nebude mít picturebox ten správný image. Jenže ani to nepomohlo. O co jde - potřeboval bych nastavit pictureboxu obrázek, chvíli počkat a dále pokračovat větvenými příkazy. Kód:

if (pc)
        this.Pv(false);

      this.p[pic].Image = this.l[this.i[pic]];

      if (this.s[0] == -5)
      {
      ...

Dále to již není třeba. p je list pictureboxů... Ještě ukáži ten poslední pokus:

if (pc)
  this.Pv(false);

this.p[pic].Image = this.l[this.i[pic]];

while (this.p[pic].Image != this.l[this.i[pic]]) ;

System.Threading.Thread.Sleep(500);

if (this.s[0] == -5)
{
 ...

A vůbec největší záhadou pro mne je, že jsem vytvořil proměnnou int s hodnotou 0. A ve swithi jsem nadefinoval posloupnost příkazů pomocí goto case - a to i v kombinaci s prázdným cyklem hoře... Děkuji za jakoukoliv pomoc...

 
Odpovědět
7.8.2012 16:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.