Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:7.8.2012 16:12

Dobrý den,
zkusil jsem již všechno - nejvíc nepochopitelný pro mne byl poslední pokus - vytvořil jsem prázdný cyklus, který čekal, dokud nebude mít picturebox ten správný image. Jenže ani to nepomohlo. O co jde - potřeboval bych nastavit pictureboxu obrázek, chvíli počkat a dále pokračovat větvenými příkazy. Kód:

if (pc)
        this.Pv(false);

      this.p[pic].Image = this.l[this.i[pic]];

      if (this.s[0] == -5)
      {
      ...

Dále to již není třeba. p je list pictureboxů... Ještě ukáži ten poslední pokus:

if (pc)
  this.Pv(false);

this.p[pic].Image = this.l[this.i[pic]];

while (this.p[pic].Image != this.l[this.i[pic]]) ;

System.Threading.Thread.Sleep(500);

if (this.s[0] == -5)
{
 ...

A vůbec největší záhadou pro mne je, že jsem vytvořil proměnnou int s hodnotou 0. A ve swithi jsem nadefinoval posloupnost příkazů pomocí goto case - a to i v kombinaci s prázdným cyklem hoře... Děkuji za jakoukoliv pomoc...

 
Odpovědět
7.8.2012 16:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.