Předvánoční slevová akce PHP týden
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %
Avatar
František Tischler:30. května 14:41

Ahoj, narazil jsem na problém při obnově certifikátů Postsignum. U některých je správně nastaven CSP "Microsoft Enhanced RSA and AES Cryptographic Provider", ale některé se obnoví s CSP "Microsoft Enhanced Cryptographic Provider v1.0" a dokumenty pak nejde podepisovat přes RSA SHA-256, protože to CSP nepodporuje.

Zkusil jsem: Napsal jsem na helpdesk Postsigna, ale vypadá to, že sami nevědí. Manuálně dokáži CSP změnit při importu ze souboru, ale to je uživatelsky poněkud neprůchodné.

Chci docílit: Pokud nebudu schopen ovlivnit, jakého CSP to při importu zvolí, budu muset najít jinou cestu. Napadlo mne, importovat obnovený certifikát do systémového uložiště skrz aplikaci, ale nechci u toho volat certutil.
Máte někdo tušení, jak to udělat přes .NET (VB/C#)?
Díky

 
Odpovědět
30. května 14:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.