Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

HighSpeed kontrola závorek v C# .NET

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště HighSpeed kontrola závorek v C# .NET

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Tak tady poskytuji svůj program na kontrolu závorek v txt souboru, který jsem kdysi psal do jedné soutěže v C# .NET. Třeba se někomu bude hodit. Pokud budete mít nějaké postřehy nebo připomínky, tak pište, ať vím kde jsem udělal chybu.

Testovací soubory jsou přiložené u exe souboru.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Staženo 246x (1.21 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Sc077y
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:17.5.2013 9:10

Jako datová struktura by se hodil místo listu zásobník, k měření času se používá StopWatch. To větvení mi tam připadá trochu divoké, hlavně ten switch pro jeden případ :)

Odpovědět 17.5.2013 9:10
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
Sc077y
Redaktor
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Sc077y:17.5.2013 10:51

Tak ten zásobník jsem mohl použít, StopWatch jsem v té době neznal a ten switch by asi šel nahradit jednou podmínkou, ale myslím si že to vypadalo ještě hůř... No a jeden případ tam je z toho důvodu, že obyčejné závorky jsou v Ascii trochu specifické oproti těm ostatním. Každopádně děkuji za radu. :D

 
Odpovědět 17.5.2013 10:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.