Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Notes v C# .NET

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Notes v C# .NET

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Aplikace do které si můžete přidávat poznámky a nastavovat jí expirační dobu. Aplikace vám připomene v daném čase poznámku, která právě vypršela. Aplikace se ukládá do formátu XML na místo, odkud je aplikace spouštěna. Třídit poznámky můžete do 4 skupin:

  • Unfinished
    • S expiračním datumem
    • Bez expiračního datumu
  • Finished
  • Expired
  • Deleted

Pozn.: Jestli máte unfinished poznámku, nastavíte ji datum expirace a vyprší, automaticky se hodí do Expired skupiny. Když máte program spuštěný, tak vás to upozorní z tray ikony.

Ovládání:

- Do textboxu zadáte text poznámky a klávesou enter potvrdíte vytvoření.

- Klikem na dané tlačítko se zobrazí všechny poznámky z dané skupiny.

Unfinished notes

- Při dvojkliku levým tlačítkem na poznámku můžete upravovat text a datum expirace. Klávesou enter úpravy potvrdíte, zrušíte je kliknutím jinam (při ztrátě focusu se editace ukončí).

Edit

- Pravé tlačítko na poznámku otevře menu, aby jste mohli poznámku přemístit do jiné skupiny.

Menu

- Při minimalizaci se aplikace schová do tray icony. Pro zobrazení stačí 2x kliknout nebo otevřít menu pravým tlačítkem.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 320x (219.26 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Jan Vargovský
Avatar
Jak se ti líbí článek?
5 hlasů
H̴̢̡̛̫̙̖̦͍̥̺̳̪͖̺̫̲͇̗̹̠̥͈̭͔̻̗͚̭̥̝͐̋͒̆̾̅͒̈̐̀̒̔̇̈̔̆̎̔͐̊͆̆̐̊̈͆̂̐̓̓͛̌̈́̈́̅̅̔̚̕̚͠͝͝͝͝ì̸͇͖̹̯̤͇͍̹̥̅͗͆̄̌͆͑̓̈́̓̊̈́͋̈́͛͊͛͂̇͋͒̿̃͐͌̐̚͝͝͝͝͝͝.̶̧̡̧̧̖̫̯̞͖̯̩̠̭̩͇͔̤̱̜̠̠̙͉͉̼̱͓̣͍̱͎͕̦͓̫̗̮̦͍͚̗͕̥̳͚̬̯̞̟͇̻̺̙͙̜͖̰̊͒̌̌̚͜͜͝
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!