Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Míba

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Míba

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jednoduchý, ale účinný mixér barev - nejspíše pro webmastery. Podporuje tedy samozřejmě barvy v šestnáctkové soustavě (tam i zpět) - s tím, že po zadání hexadecimální barvy musíte tuto novou barvu potvrdit entrem. Názvy barev k jednotlivým numericupdownům nejsou uvedeny schválně - kvůli vzhledu... (nahoře měníte červenou, spodněji zelenou a nejspodněji modrou) A jak bylo zmíněno v popisu - lze si zde vyzkoušet i text - kterému můžete navolit jak barvu, tak i font. Form nefixuji také s vlastním vědomím - sami si to tak můžete lépe nastavit (dle potřeb),...

Název dal za vznik účelu programu - Míchá barvy :)


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Staženo 234x (53.92 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal matesax
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!