Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Vykreslování jednoduchých objektů ve WPF

C# .NET Formuláře WPF Zdrojákoviště Vykreslování jednoduchých objektů ve WPF

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Program do soutěže machr na algoritmy se zadáním:

Program bude kreslit na plátno (bude se jednat o formulářovou aplikaci) a to následující 3 tvary: čtverec, kruh a čáru. Program však smí používat pouze metodu k položení pixelu.

Program využívá algoritmus Bresenham na kresbu přímky a jeho upravené verze pro kružnici/elipsu. Rovnoběžník je vykreslen jako 4 přímky. Antialiasing je jen taková hračka, k realistickému má daleko. A vyplňování poch se používá buď záplava nebo u čtverce klasika s přechodem přes hranu.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 227x (151.5 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal martinsakra
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Autor programuje v C# a Javě + dělá v Unity3D
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!