Java týden Java týden
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Prohlížečka fotografií a videa v C# .NET WPF

C# .NET Formuláře WPF Zdrojákoviště Prohlížečka fotografií a videa v C# .NET WPF

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Aplikace načítá vybrané adresáře a vytváří seznam fotografií a videa. U obrazových souborů pracuje s typem JPG, u videa s typem AVI a MP4.

Vybírat lze pomocí grafického zobrazení nebo pomocí seznamu adresářů.

Grafické zobrazení

U grafického zobrazení lze načíst adresáře až do páté úrovně vnoření. Kliknutím na adresář páté úrovně se zobrazí seznam všech souborů včetně dalších podadresářů. Dvojklikem na adresář kterékoliv úrovně se zobrazí seznam souborů tohoto adresáře (bez podadresářů).

Seznam adresářů

U výběru přes seznam adresářů je možné jednotlivě prohlížet fotografie nebo video. U fotografií lze spustit tzv. SlideShow, kde je možné nastavit interval zobrazení mezi jednotlivými fotografiemi. Dvojklikem na fotografii se zobrazí soubor v novém okně, kde je možné zobrazení fotografie zvětšit nebo zmenšit a otáčet.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 30x (7.34 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Petr Pospíšil
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (4)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!