RUBY? Pohodový přivýdělek a zkušenosti pro nadšence, který nám pomůže sepsat několik článků o Ruby. Ozvi se nám na redakce (zavináč) itnetwork (tečka) cz.

Konzolová verze karetní hry Prší v C# .NET

C# .NET Objektově orientované programování Zdrojákoviště Konzolová verze karetní hry Prší v C# .NET

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Konzolová verze oblíbené karetní hry Prší vytvořená do soutěže Machr na OOP. Celý kód je napsaný v jazyce C# a dokáže ho přečíst (snad) každý, co si tu přečetl základy programování v C#.

Hra je rozšířená o další dvě pravidla, která jsou důležitá pro programovou část. Zaprvé v balíčku musí vždy zůstat alespoň 8 karet, aby nemohl nastat problém v případě, kdy se nahromadí na sobě čtyři sedmy, což by zapříčinilo pěknou neplechu.

Zadruhé tam může být maximálně 5 hráčů, aby byl dostatek karet pro všechny hráče. Při 6 a 7 hráčích na 32 karet by nastávaly potíže s nedostatkem karet, při 8 hráčích by karty nevystačily vůbec.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2015.

 

Stáhnout

Staženo 170x (127.19 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Hru pro vás napsal Bratr
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Autor se věnuje vývoji webu a desktopových aplikací již několik let. Nyní to vše studuje na průmyslové škole zaměřené na IT :D
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Hero
Člen
Avatar
Hero:9.7.2016 10:50

Pěkná hra :) jen mi tam osobně chybí hrát proti počítači, pro lidi, kteří jsou forever alone :D ale to už by bylo zase o něco složitější programování...

Odpovědět 9.7.2016 10:50
Nedělej dnes, co můžeš odložit na zítra.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.