Triko zdarma Triko zdarma
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Náhodný dungeon by Misaz

C# .NET Pro pokročilé Náhodný dungeon by Misaz

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Do soutěže Machr na C# - Náhodný dungeon jsem vytvořil aplikaci generující mapu ostrova.

Na rovinu řeknu, že jsem to nestihl a pokud se budu opravdu hodně nudit tak ji někdy vylepším. Můj původní plán byl že aplikace bude mít nějaké oblasti, které budou na sobě závislé (samozřejmě obyvatelstvo nebude žít ve vodě) a tak, ale i něco víc. Například jsem zamýšlel že by tam mohly být i pole s obílím a ty by byly umisťování poblíž řek. Obyvatelstvo mělo být jednak v oblasti dřeva (tam je dost práce) tak i u obilí, tam je dost potravy. Vše mělo být nějakým způsobem propojeno cestami.

Jak možná vidíte (spíš čtete), tak jsem nestihl ani 1/4 z toho co jsem zamýšlel...


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 214x (147.7 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Michal Žůrek - misaz
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Miniatura
Všechny články v sekci
C# - Pro pokročilé
Miniatura
Následující článek
Regulární výrazy v C# .NET
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!