Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Náhodný dungeon by Misaz

C# .NET Pro pokročilé Náhodný dungeon by Misaz

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Do soutěže Machr na C# - Náhodný dungeon jsem vytvořil aplikaci generující mapu ostrova.

Na rovinu řeknu, že jsem to nestihl a pokud se budu opravdu hodně nudit tak ji někdy vylepším. Můj původní plán byl že aplikace bude mít nějaké oblasti, které budou na sobě závislé (samozřejmě obyvatelstvo nebude žít ve vodě) a tak, ale i něco víc. Například jsem zamýšlel že by tam mohly být i pole s obílím a ty by byly umisťování poblíž řek. Obyvatelstvo mělo být jednak v oblasti dřeva (tam je dost práce) tak i u obilí, tam je dost potravy. Vše mělo být nějakým způsobem propojeno cestami.

Jak možná vidíte (spíš čtete), tak jsem nestihl ani 1/4 z toho co jsem zamýšlel...


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 213x (147.7 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Michal Žůrek (misaz)
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Miniatura
Všechny články v sekci
C# - Pro pokročilé
Miniatura
Následující článek
Regulární výrazy v C# .NET
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!