Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScript
JavaScript týden

C# vs Java

O hře

Při přihlašování této hry jsem měl jiné plány. Nakonec se z toho vyklubala tato minihra. Máte možnost vybrat si ze dvou jazyků: C# nebo Java Hra se ovládá mezerníkem a hraje se proti PC.

V čem je hra tvořena?

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Používám Game Engine Unity v Personal edici s využitím jazyka C#.

Tým

  • Ondrca - programování, design, všechno ostatní kromě zvuků

Hudbu a zvuky jsem použil z Freesound pod licencí CC0.

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (10 bodů) - Geniální menu a intro, které již naznačovalo, že se bude jednat o programátorskou fajnovku. Herní mechanismus je jednoduchý a to bohatě stačí, střílení s určením síly a se zvážením směru a intenzity větru odvádí dobrou práci. Ozvučení a jakýkoli vstup nebo výstup jsou prostě geniálně zpracované. Jako vylepšení mě napadá např. aby se intenzita po nějaké době začala sama měnit a člověk to musel stopnout a pod., aby se to nedalo tak rychle naučit. Původně jsem chtěl dát 9 s ohledem na to, že ostatní dali propracovanější hry, ale nakonec dávám 10, protože jsi přišel na tak dobrý nápad, že tvé zpracování bohatě stačí.
  • Lucie Hartingerová (10 bodů) - Je to vtipné, funkční, má to styl! Super zvuky. Úroveň protihráče je celkem vysoká, aby to člověk zkusil ještě jednou, protože "teď už určitě vyhraje" :-D Hra byla dotažená do konce. V klidu bych to vypustila do světa :-)
  • Tomáš Bitter (8 bodů) - Krásné a minimalistické. Jednoduché, ale zároveň to dokáže zabavit, přesně jak má "easy to learn, hard to master" hra vypadat. Menu ve formě příkazové řádky je docela inovativní. Ve hrách se takové menu nevyskytuje skoro vůbec. Je nutno zmínit i dobrou hudbu, která u her podobného měřítka dost často chybí. Jediné, co bych vytknul, tak je vítr, který mi nepřišel, že by měl nějaký vliv.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2017.

 

Stáhnout

Staženo 103x (27.41 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Předchozí článek
Unity (C#) Android: Generování stalagů
Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Unity - 2D hry
Článek pro vás napsal Ondrca
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování v C# a Javě. Dělá weby v HTML5, CSS3 a někdy přidá i Javascript.
Aktivity (6)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!