Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Slovíčka

Aplikace slouží k opakování slovíček pomocí tzv. "Metody kartiček" a "Metody boxů".

Komu by se ale chtělo vyrábět a tahat s sebou nějaké krabičky plné kartiček...

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

A proto vznikla tato aplikace, která nahrazuje boxy i kartičky, Ty teď tedy můžete mít stále při sobě ve svém chytrém telefonu. Opakovat slovíčka si tedy můžete i cestou do práce (školy) ve vlaku či v autobuse, kde také nejvíce oceníte největší přednost této aplikace - a to, že funguje plně offline. Slovíčka, která neumíte, se zobrazují častěji, než ta, která již znáte a stačí je jen občas vyzkoušet.

Použité technologie:

  • C#
  • UWP
  • SQLite

Na aplikaci pracuji jenom já.

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (8 bodů) - Podle mne nešťastně zvolená technologie, viděl bych to spíše jako aplikaci pro Android. Nápad dobrý, provedení také. Slovíčka podporují více významů, je to responzivní, limit na den je v jistém smyslu příjemný, člověk má pocit, že má prostě hotovo. Očekával bych nějaký přehled slovíček, které jsou v databázi nebo v boxech, je to takové hodně uzavřené. Možnost vkládání slovíček fajn, boxy předpokládám, že fungují s tím, že se slovíčko posunuje dále do méně často používaných boxů nebo se naopak propadne na začátek. Dokáži si představit, že aplikace reálně někomu pomůže se slovíčky, se kterými má problémy.
  • Lucie Hartingerová (7 bodů) - Výběr slovíček mi přišel dost rozpačitý. Začít slovíčky "hello, bed" a potom hned přejít na slovíčka "mean, fan" je pro někoho, kdo by se opravdu začínal učit angličtinu, celkem chaos. Možná bych ještě aspoň na konec přidala souhrn slovíček, ale toto je spíš otázka mojí osobní preference. Reálně se tímto přístupem nikdo nic nenaučí. 10 slovíček na den je dobré množství, ale místo toho, aby se špatně zodpovězená slovíčka přesunula na další den (nebo na některý další), bylo by efektivnější, kdyby se začaly opakovat. Průměrný člověk udrží pozornost 15 minut. V tomto čase je reálná možnost do něj bušit nová slovíčka. Tím, že jedna sada deseti slov proběhne jenom jednou, se nic nevyřeší. Druhá možnost využití může nastat, když si cílový uživatel sám vloží slovíčka, které se potřebuje naučit - například z kurzu nebo soukromých lekcí. Potom by se ale hodilo, aby si mohl vybrat, že chce dostávat jenom "svoje" slovíčka. A zase je tu problém, že když to na něj vyskočí jednou denně, tak ho to nikam neposouvá. A zatímco píšu tento text, napadla mě ještě třetí možnost. Protože když si představím sebe, jak píšu slovíčka do této aplikace, tím, že je píšu, čtu a několikrát si je zkontroluju, že jsou správně napsané, už si je pamatuju. Tudíž se mi může hodit, když na mě 10 z nich zítra vyskočí, tak si je ještě upevním... Aplikace by každopádně snesla nastavitelnost jazykové úrovně :-)
  • Tomáš Bitter - Nemám Win10.

Instalace

Aplikace vyžaduje Windows 10. Instaluje se přes soubor s příponou .ps1, na který se klikne pravým tlačítkem a vybere se "Spustit v PowerShell". Následně budete vyzváni k povolení vývojářského režimu, což provedete v otevřeném okně s nastavením. Po instalaci aplikaci vyhledejte ve startu, jmenuje se MyEnglishVoca­bulary.

Stahujte na https://1drv.ms/…A3H5A_lht6SA


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2017.

 

Měla jsi s čímkoli problém? Stáhni si vzorovou aplikaci níže a porovnej ji se svým projektem, chybu tak snadno najdeš.

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 71x (254.06 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Windows Store aplikací v C# .NET
Program pro vás napsal dave_23
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (9)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!