Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScript
JavaScript týden

Generátor náhodného abstraktního umění v C# .NET

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Generátor náhodného abstraktního umění, který jsem udělal přes volnou hodinu počítačů ve škole. Nejdříve vymaže celou plochu na bílou, pak přes ni vykreslí náhodnou podkladovou barvu a přes to náhodný počet obrazců (kruh, čtyřúhlejník, polygon s náhodným počtem náhodných bodů), náhodně velký, náhodně vyplněný či nevyplněný náhodně zvolenou barvou a náhodně zvoleným typem výplně (solid brush, gradient...). Vykresluje se ve Windows Forms, zkusil jsem udělat i multithreaded verzi, ale moc účinek nemá, neboť k jedné instanci Graphics stejně může přistupovat jen jedno vlákno najednou. Prosím, nesežerte mě za kvalitu kódu, byla to pouze zábava na volné hodiny počítačů ve škole :)


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 23x (92.54 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace Windows Forms
Program pro vás napsal jiri.sada
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování v C#, stříhání a úpravou videí a efektů do nich, trollení svých kamarádů drobnými viry a obecně všemu okolo počítačů a elektroniky s Androidem
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!