MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Salutem

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Salutem je program pro zapomnětlivé jedince, kteří hledají způsob, jak si uložit heslo bezpečněji než na plochu do souboru heslo.txt. Název Salutem je z latiny slovo bezpečnost.

Použitá technologie

  • C#
  • Windows forms
  • Newstonsoft.json

Složení týmu

  • Já - Programování, návrh

O programu

Snaha byla vytvořit jednoduchý správce hesel, který umožní více než uložení hesla. Salutem umožňuje vytvoření více účtů na jednom zařízení, takže pokud chcete používat program například na rodinném počítači, každý člen rodiny může mít vlastní účet. K zabezpečení hesel používá tripleDES šifrování. Další funkcí je možnost generování hesla. Bylo v plánu pokročilé generování hesla, včetně speciálních znaků, podobnosti znaků,... Bohužel z jiných důvodů byl program i do této verze dělán na poslední chvíli. Je možné, že bude v budoucnu dodělán.

Vyjádření poroty

  • Dan Vítek - 5.25 bodů - Funkčně jsem nenašel žádný problém, nicméně aplikace je pro svůj účel příliš jednoduchá. Pro reálné používání chybí možnost filtrování, vyhledávání, třídění, (teoreticky) správy účtů. Nenašel jsem možnost zkopírovat si jedno uložené heslo bez toho, aniž bych odkryl všechna hesla přes checkbox v nastavení. Chtělo by to více si vyhrát s UI.
  • Adam Ježek - 8 bodů - Jednoduchá, funkční aplikace, všechna hesla jsou chráněna heslem účtu uživatele, nechybí ani možnost generovat náhodné heslo. Bohužel v dnešní době již existují podstatně pokročilejší aplikace.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 20x (8.2 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace Windows Forms
Program pro vás napsal Acerik
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje převážně svému projektu divitia.cz
Aktivity (5)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!