Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Hledáme asistenty pro kurzy programování - pohodová brigáda. Více info
discount 30

TPM - Trochu Pokročilejší Malování

Jak již říká nadpis, jedná se o pokročilejší malování, konkrétně obsahuje kromě základních nástrojů jako tužka, plechovka, tvary apod. také práci s vrstvami a filtry (rozmazání, zaostření, sépie a tak dále...).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na programu pracuji sám (ikonky jsem vytvořil také já), využívám pouze standardní knihovnu C#. Program je v angličtině (ačkoli název zůstal v podobě české zkratky TPM), stejně tak je v angličtině i primitivní dokumentace (lze otevřít z programu přes Help -> Help).

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (9 bodů) - Malovátko konkurenceschopné s Paint.NET, Pinta a samozřejmě i s MS Paint. Velmi chválím hezkou dokumentaci a propracované filtry s hezkými ikonkami, pravděpodobně kreslenými v tomto malování :) 9 dávám jen proto, že mi tam chybí možnost nastavení tloušťky štětce a nástroj lupa. Velmi dobrá práce.
  • Lucie Hartingerová (10 bodů) - Super provedení! Jednoduché na ovládání, hodně možností úprav a parádní filtry. Jediná věc, kterou bych přidala, je lupa. Jinak paráda!
  • Tomáš Bitter (9 bodů) - Supr aplikace. Rozhodně to umožňuje věci, které by i MS Paint mělo v základu mít. Bylo by ale dobré, kdyby bylo plátno vycentrováno doprostřed okna, jinak vše ostatní vypadá v pohodě.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2017.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 66x (1.06 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace Windows Forms
Program pro vás napsal Zdeněk Pavlátka
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje spoustě zajímavých věcí ze světa informatiky a grafiky
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!