ITnetwork summer 2020
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Počítadlo piv v C# .NET

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace vznikla na základě hecovacích soutěží v počtu vypitých piv na oslavách. Jelikož se to ale často zvrhlo ve snahu přepít toho nejlepšího, začali jsme postupně své čárky zapisovat do skrytých tabulek, které jsme odemkli až po skončení oslavy. Toto mě vedlo k vytvoření této jednoduché aplikace, která obstará registraci soutěžících a připisování jednotlivých čárek. Výsledky se zapisují do XML souboru, který je uložený ve složce v appdata, informace o soutěži jsou uložené na stejném místě v souboru CSV. V soutěži je tedy možné pokračovat i po vypnutí, nebo restartu PC. Po uplynutí času, do kdy jsou uzamčené výsledky je možné zobrazit finální pořadí soutěžících i s možností náhledu jednotlivých vypitých nápojů.

  • Soutěžní nápoje jsou pivo a víno, oba mají stejnou hodnotu jedné čárky.
  • Zadávat vypité nápoje je možné i mimo soutěžní čas, ale již se nic nenačte soutěžícím, pouze do celkového počtu za akci.
  • Soutěžní čas se může zvolit libovolně, ale vždy musí být mezi začátkem, koncem a vyhodnocením rozdíl alespoň jedné minuty.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 28x (2.54 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Okenní aplikace v C# .NET WPF
Program pro vás napsal Matěj Černý
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje samostudiu C#, Swift a HTML
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!