Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Počasí na desktopu

Jednoduchý gadget na plochu, který zobrazuje aktuální předpověď počasí. Původní verzi jsem naprogramoval ve Visual Studiu (C# .NET) někdy před půl rokem pod WinForms, nyní přepisuji a zároveň se učím modernější WPF.

Heslo do archivu je : soutez

Soutěž

Projekt byl vytvořen do programátorské soutěže ITnetwork summer 2019.

Vyjádření poroty

Porotce Bodů Hodnocení
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace WPF
David Jančík
8 Jednoduchý widget s hezkým designem a širokými možnostmi nastavení. Můžeme nastavit typ předpovědi, vybrat si město apod. V nastavení mi chybí možnost zjistit město podle současné GPS polohy. Okno nastavení je hodně malé a nedá se v něm moc vyznat. Barevná schémata nelze vybrat, předpokládám, že tam žádná nejsou, což je škoda. Mohla by být možnost spuštění po startu.
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace WPF
Michal Čápka
7 Hezký design a nerušivý prvek na pracovní ploše. Aplikace má nastavení a dělá co bych od ní očekával. Obsahuje vše co bych od podobného widgetu požadoval.
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace WPF
David Čápka
8 Kromě podivně fungujícího formuláře s nastavením nemám aplikaci vlastně co vytknout. Od té doby, co Microsoft zařízl widgety, je toto určitě hezká alternativa. Design působí profesionálně a nerušivě, kombinace jen šedých odstínů a průhledného pozadí je velmi příjemná. Možná by mohl jít vypnout rámeček kolem widgetu. Obsahuje asi vše, co bych od počasí potřeboval, dokonce je to i responzivní, moc hezká práce.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 52x (9.08 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace WPF
Program pro vás napsal Michal Kotek
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Autor se věnuje programování již od útlých let, aktuálně se věnuje výrobě Webových stránek jako fullstack, využívám Nette framework. Mám znalosti jazyků JS, PHP, SASS C# .NET, C++ pro Arduino. Jo a strašně rád střílím ;)
Aktivity