Prank.exe

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jeden z dalších programů, které jsem čistě pro zábavu vytvořil, když jsem neměl co dělat. Tentokrát nese jméno "Prank.exe". Jde o WPF aplikaci, která po spuštění otevře topmost (překryje veškerá ostatní okna) okno přes celou obrazovku a zobrazí v něm screenshot z Pornhubu. Přes P/Invoke pak sleduje a zablokuje všechny stisky kláves typu Alt + Tab, Tlačítko Win, Alt + F4, Win + Tab atd. Ctrl + Alt + Del sice takto zablokovat nelze, ale alespoň na Windows 10 naše topmost okno překrývalo i Správce úloh. Jako bonus pak při stisku jakékoliv klávesy automaticky nastaví hlasitost na maximum a přehraje Windows XP chybový zvuk. Jediný způsob, jak aplikaci zavřít, je napsat "xD" (na velikosti nezáleží).


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Měla jsi s čímkoli problém? Stáhni si vzorovou aplikaci níže a porovnej ji se svým projektem, chybu tak snadno najdeš.

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 99x (577.19 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace WPF
Program pro vás napsal jiri.sada
Avatar
Jak se ti líbí článek?
6 hlasů
Autor se věnuje programování v C#, stříhání a úpravou videí a efektů do nich, trollení svých kamarádů drobnými viry a obecně všemu okolo počítačů a elektroniky s Androidem
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Lako
Člen
Avatar
Lako:11.2.2018 0:30

To vypadá vesele...
OT: Nicméně stahovat si to nebudu... A to už je po několikáté, co bych uvítal, kdyby byla možnost se na kód podívat. Chtělo by to nějaký git server implementovaný do itnetworku, nebo tak něco.. Co na to David Čápka ? Jasně, je tu dev-lighter, ale tam se nedá dát zdroják se strukturou, atd..

 
Odpovědět
11.2.2018 0:30
Avatar
MaTonka
Člen
Avatar
MaTonka:11.2.2018 0:34

Jsem pro každou srandu a věřím, že se člověk nejlépe procvičí, když ho něco žene dopředu, i kdyby to byla chuť trochu si vystřelit ze svého okolí (James Veitch nám jde skvělým příkladem). Na druhou stranu apríl je ještě daleko a možná jsem z toho už vyrostla, ale nemám ve svém okolí jediného člověka, který by zrovna nechtěné otevření porna bral jako dobrý vtip - zvlášť pokud by na to došlo ve škole, v práci nebo před rodinou nebo kdyby ve fázi paniky všechno vypnul a neměl uloženou nějakou důležitou práci. Beru hlasitost, beru kvalitu zpracování, které dokáže přelstít i Správce úloh, ale celkově... not funny, bro. Nejsem si jistá, jestli to na oficiálním facebooku dělá zrovna dobrou reklamu.

Editováno 11.2.2018 0:34
 
Odpovědět
11.2.2018 0:34
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na MaTonka
David Čápka:11.2.2018 12:20

Je tam jen generický statický obrázek, nepustí to žádné video ani to nepřejde na web, takže mě osobně to přijde docela funny :)

Editováno 11.2.2018 12:21
Odpovědět
11.2.2018 12:20
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Lako
David Čápka:11.2.2018 12:53

Zapsal jsem si to, ale nedokážu posoudit kdy se to tu objeví. Projekt má nějaký budget a chybí zde fíčury, které řeší důležitější věci, než že se někomu nechce 2s stahovat archiv :)

Odpovědět
11.2.2018 12:53
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Lako
Martin Dráb:11.2.2018 14:02

A to už je po několikáté, co bych uvítal, kdyby byla možnost se na kód podívat.

Pokud se dobře dívám, zdrojový kód je součástí archivu, takže se na něj podívat můžeš. Jasně, musíš stáhnout celý ten archiv, ale to by neměl být vzhledem k jeho velikosti zásadní problém.

Mně to také nepřijde extra vtipné (spíš zbytečné), ale myslím, že je to ten druh vtipu, který většina za vtipný považovat bude.

Odpovědět
11.2.2018 14:02
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
jiri.sada
Redaktor
Avatar
jiri.sada:11.2.2018 22:54

Jen mimochodem, reálný Pornhub to neotevře, neboť se pomalu načítá a hlavně WPF mi nedovolí ničím překrýt WebBrowser takže by tam nemohl být ten epilepticky blikající text xD

Co se poznámek o zbytečnosti týče, byla to jen random věc, co jsem udělal ve škole na hodině počítačů když se moji spolužáci učili Console.WriteLine, takže máte vlastně pravdu. Ale kdyby mi to jen leželo doma, nic z toho nemám, takhle z toho mám alespoň body na články xD

Archiv samozřejmě obsahuje i zdroják, takže nic spouštět nemusíte, abyste věděli co to dělá xDD

 
Odpovědět
11.2.2018 22:54
Avatar

Člen
Avatar
:14.2.2018 10:03

No tak asi takto.... Skompiloval som to v skole na PC, na ktorom som bol pripojeny cez team viewer..... Bola to celkom sranda vypnut to :-D este ze mam 2 monitory a power shell sa mi otvoril na druhom.... viac menej Alt+Tab mi fungovalo, ale iba raz....

 
Odpovědět
14.2.2018 10:03
Avatar
Petr Laštovička
Super redaktor
Avatar
Petr Laštovička:19.2.2018 10:21

Nastavit hlasitost na maximum někomu připadá jako legrace. Když si ale pak někdo nenávratně poškodí sluch, tak to žádná sranda není. Já třeba používám sluchátka a hlasitost mám nastavenu na 7%. Proto prosím autora, aby funkci na změnu hlasitosti z programu buď úplně odstranil, nebo ji zvýšil jen o pár procent relativně k aktuální hlasitosti.

 
Odpovědět
19.2.2018 10:21
Avatar
krepsy3
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Petr Laštovička
krepsy3:26.3.2019 17:05

Bože.... je to prank, kdo ho dělá, musí si být vědom důsledků. V popisu programu je vše, co to dělá, přesně napsáno, takže to musí každý sám uvážit. Rozhodně je myslím mimo mísu takovýto komentář psát... navíc, pokud se ti to líbí a chceš to někomu provést, s tím, že se o jeho sluch (oprávněně) bojíš, vymaž si tuto funkci z programu sám...

Odpovědět
26.3.2019 17:05
Programátor je stroj k převodu kávy na kód.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 9 zpráv z 9.