C/C++ week November Black Friday
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++

Diskuze: Jak přejít na HTTP2?

Aktivity (1)
Avatar
Tomáš Martin Holub:28. června 20:40

Chtěl bych se zeptat jak ideálně a rychle přejít na VPS s Apache2 na HTTP2, zkoušel jsem i hledat nějaké tutoriály, ale ve výsledku jsem se v nich nevyznal a nebyly jasně vysvětleny, proto bych se chtěl zeptat jak přejít na HTTP2 zde na itnetworku.

 
Odpovědět
28. června 20:40
Avatar
Roman
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš Martin Holub
Roman:29. června 10:16

No je to vcelu jednoduche, pokud teda pouzivas distro jako centos/fedora nebo debian/ubuntu/... Pak staci zapnout modul http2 (a2enmod http2) a nasledne definovat protokoly (Protocols h2 http/1.1) v sekci hosta. Pro http2 je lepsi mit zapnute ssl resp mit web opatren certifikatem. Z podstaty navrhu http2 neni nutne mit http2 s ssl, ale pokud vim nektere prohlizece http2 ignoruji pokud neni spojeni navazano na http se ssl.
Takze ujisti se ze mas certifikaty v poradku, pak zapni http2 modul, uprav konfiguraci hosta, restartuj apache a voala jedes

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
29. června 10:16
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Roman
Tomáš Martin Holub:5. července 8:22

Děkuji, čekal jsem ještě chvíli jestli k tomu i někdo jiný něco napíše aby se rozvinulo vlákno, ale evidentně nenapíše, proto ti tedy děkuji za návod, dnes ozkouším ;)

 
Nahoru Odpovědět
5. července 8:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.