IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Pavel Kříž:30.3.2018 13:05

Ahoj! Potřeboval bych pomoc. Nelze načíst .php ve službě Google Search Console. Pokusil jsem se najít něco na Internetu, ale bez úspěchu.
Udělal jsem masivní aktualizaci webu, německé verze (hlavní verze je angličtina). Mnoho změn v title, meta, názvech souborů a obsahu. Přesměrování 301 aplikováno v .htacess. Nahráno. Robots.txt je v pořádku. Sitemap.xml je OK. Načtení souborů .html do GSC je OK. Chyba při načítání stránek .php.
Php stránky mají dynamický obsah - hodnocení, nic víc.
Stránky .php jsou viditelné v prohlížeči. Semrush neposkytuje žádné zvláštní chyby. ScreamingFrog ukazuje stav 200 pro všechny stránky. Mobile Friendly Test nevykresluje php stránky. Html jsou zobrazeny v pořádku.
V dalších nástrojích se ukazuje chyba 403.
Nějaké návrhy, co stím?
Děkuji

 
Odpovědět
30.3.2018 13:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.