Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
David Hynek
Redaktor
Avatar
David Hynek:11.6.2016 22:20

Možná to sem nepatří, ale nedá mi to sem nedat. Zatím jsem programoval jen na počítači. Tedy svým programováním myslím tvorbu stránek. Ve čtvrtek jsem spustil nový web a hlídal návštěvnost. V pátek jsem zjistil, že klesla. Vše jsem zkontroloval a zdálo se být v pořádku. Dnes jsem byl na dlouhé schůzi v Brně a tam jsem zjistil, že přes google tam nefungují odkazy, protože ty končily lomítkem a já měl v htaccess přesměrování bez lomítka. Při představě penalizace od Googlu za nefunkční odkazy jsem propadl zoufalství. Počítač jsem sebou neměl a tak nebyla možnost jak to opravit. Pak jsem si vzpomněl, že Active24 má v administraci webu možnost úpravy souboru .htaccess přes webové rozhraní. Tak jsem tam vlezl a přes mobilní telefon chyby napravil a za cca 10 minut, už odkazy opět fungovaly. V životě mě nenapadlo, že i na mobilu by se dalo programovat :)
Přeji hezký víkend a programování zdar.

Odpovědět
11.6.2016 22:20
Čím víc vím, tím víc věcí nevím.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.