Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
EDDYE
Člen
Avatar
EDDYE:27.7.2014 9:46

V tomhle hrozne moc tapu.Nevite kde se prosadit nebo kde dat svoji apku.Pac kdyz,to dam na googleplay tak,se nic nestane.Vym ze,to dat treba na facebook,youtube atd...ale,to neni prece ono.Prosim o radu.Plus jak vlozit reklamu do game makeru.

 
Odpovědět  +1 27.7.2014 9:46
Avatar
Jan Demel
Redaktor
Avatar
Odpovídá na EDDYE
Jan Demel:27.7.2014 10:41

Nejideálnější způsob je vložit appku na GooglePlay. Ať se ti to líbí nebo ne... No a ohledně toho marketingu a jak tu appku prosadit. Nemůžeš čekat, že si lidi budou projíždět appky a jakože "náhodou" si stáhnou tu tvojí a tak se stane slavnou. To v žádném případě. Velice dobrý marketingový tah udělali například tvůrci slavného Flappy bird. Ti natočili video jak se u té hry nervujou a třískaj s telefonem o zem a dali to na 9Gag a BestVines. Během pár hodin se hra stala neuvěřitelně slavnou.

Nahoru Odpovědět  +1 27.7.2014 10:41
To co se zdá být nemožné, je vždy možné.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.