Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET week + discount week
Avatar
mara
Člen
Avatar
mara:23.11.2015 18:41

Ahoj, měl bych takovou otázku. Jak je to s reklamami, které bych si dal do android aplikace ? Vím, že jedna z reklam je adSense. Moje otázka je, jestli je ještě nějaká další společnost, která umožňuje publikaci reklam. Popřípadě jaká. Budu rád i za jakékoliv rady, co se týče reklam. Popřípadě, kdo s tím má zkušenosti, jak probíhá příchod platby z Google adSense a jestli jsou za to nějaké poplatky, za tu příchozí platbu.
Děkuji Marek

Odpovědět
23.11.2015 18:41
Co na srdci, to na Facebooku
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
mara
Člen
Avatar
mara:23.11.2015 18:59

Teď jsem se na to díval lépe a pro mobily je adMob. Tak bych prosil k adMob nějaké informace a zkušenosti, jestli máte. Pokud víte o nějaké konkurenci adMob, která je lepší, tak pište.

Nahoru Odpovědět
23.11.2015 18:59
Co na srdci, to na Facebooku
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.