Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Tomáš Jelínek:19.1.2016 18:50

Ahoj
Je mi 19 a jsem v maturitním ročníku gymplu a pokud to nezmastím, tak budu mít o prázdninách spoustu času. Tak bych to chtěl využít na nějakou brigádu, nejlépe hlavou. Nevím, kde hledat, tak pokud má někdo tady zkušenosti a poradí, budu určitě rád.

  • Co se týče IT znalostí
  • PHP, HTML, CSS, JavaScript, základy MySQL, obecně tak na úrovni pro vytvoření jednoduchého webu
  • Java - znám na úrovni vytvoření jednoduché aplikace s nějakým základním GUI, detailně jazyk neznám jako třeba Multithearding, frameworky taky ne a zkušenost taky zatím není moc velká (začal jsem před půl rokem)
  • Co se týče znalostí Windows, tak pokročilejší normální uživatel, s Linuxem (Ubuntu, Fedora) mám spíš základní zkušenosti
  • Matematika a fyzika na trochu vyšší než středoškolská úroveň (základy integrálního + diferenciálního počtu), jestli na to někdo hledí, nevím
  • Jinak jsem poměrně učenlivý, úplně blbej asi taky nebudu ;)
  • Co se týče předchozích zkušeností, tak házení lopatou a dělání na stavbě, obsluha CNC obráběcího stroje, manuální práce ve výrobě + základní SW správa u našich ve firmě, řešil jsem nasazení a správu kalendářů, sdíleních kontaktů, CRM Sugar systému a SW pro správu souborů a dokumentů, já řešil výběr a základní zaškolení (celkem 8 lidí), technickou implementaci CRM Sugar a toho správce dokumentů řešila firma, která se jim stará o software, i když jsem taky spolupracoval. A pak nějaké ty jednoduchou správu jako upgrade softwaru atd...
  • Takové ty obecné věci o asertivitě, oddanosti firmě apod. psát nebudu. Vím, že do práce se chodí včas, neflákat se...
  • Reference toho co jsem naprogramoval­posílat nebudu, přeci jen se sám před sebou stydím za to, co jsem udělal před měsícem, teď bych to napsal kompletně jinak.

Tohle není poptávka po brigádě. To budu řešit až tak v květnu.

Chtěl bych poprosit někoho se zkušenostmi (zaměstnavatel i zaměstnanec) jestli s tím výše popsaným se už dá něco sehnat, kde bych měl hledat, co bych měl (nejen platově) očekávat apod. Nemusí to být nutně IT, ale rád bych něco hlavou nebo klidně i manuálně, ale něco zajímavějšího než doplňování regálů v supermarketu a míň namáhavýho než kopání kanálů.

Budu rád za všechny názory.

 
Odpovědět
19.1.2016 18:50
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.