IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jiří S.
Tvůrce
Avatar
Jiří S.:5.4.2023 17:42

Ahoj,
již více jak půl roku programuji webovou hru. Přemýšlím o tom, že bych do ní přidal také možnost zakoupit premium účet, který by uživateli umožnil hrát nějaké levely ve hře navíc. Ale nevím, co všechno k tomu budu potřebovat. Můžu do své hry přidat tuto možnost jen tak? Nepotřebuji k tomu živnostenský list? Skoro nic o tom nevím, proto bych se na to chtěl zeptat vás. A také bych se chtěl zeptat, kde bych si o tom případně mohl najít více informací. Doporučili by jste mi třeba nějakou knihu? Já se v těchto věcech vůbec nevyznám a chtěl bych je lépe pochopit. Bohužel ale nevím, jak na to.
Předem díky za vaše odpovědi. 🙂

 
Odpovědět
5.4.2023 17:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.