Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Nový magazín www.openinded.cz. Jaký máte názor? Jakou propagaci?

Aktivity
Avatar
Al.K
Člen
Avatar
Al.K:27.3.2018 20:39

Ahoj, založila jsem magazín www.openminded.cz. Nejdřív bych chtěla znát váš názor. Ráda bych věděla, co se vám nelíbí a co je potřeba upravit. Pak bych se chtěla zeptat, jaký způsob propagace byste zvolili? Soustředit se třeba na SEO a linbuilding? Jaká je nejvhodnější propagace?
Díky předem

 
Odpovědět
27.3.2018 20:39
Avatar
Martin Dráb
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Al.K
Martin Dráb:27.3.2018 21:41

Moje zkušenost s vedením magazání/portálu je taková, že hlavní je mít/najít spolupracovníky, se kterými se dá fungovat (spolehlivost, stálost, odbornost...), a to zejména v případě, že z práce na projektu neplyne žádný přímý zisk (ten se může, ale nemusí dostavit časem). Najít takové lidi, zejména starší, je podle mě hodně netriviální. A na nich v podstatě závisí budoucí existence magazínu.

Co se týče vzhledu, mně to přijde OK, ale nemám z toho zase pocit, že by to něčím vybočovalo oproti jiným.

Pokud máš výše uvedené splněno, tak má smysl jít více do propagace. Tam moc neporadím, neb kromě výměny bannerů a snahy o tvorbu hodně kvalitního obsahu jsme se nikam víc nedostali... tahle cesta sice funguje, ale vyžaduje opravdu hodně práce.

Nahoru Odpovědět
27.3.2018 21:41
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.