IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Pavel Vosyka
Člen
Avatar
Pavel Vosyka:4.1.2013 21:53

Zdravím,
rád si něco, jako aso každý tady, něco programuji. Problém je, že nemám ještě tolik zkušeností na to abych se mohl prodávat a získám je jen tak, že něco dělat budu. Jenže se nechci pouštět do věcí, které jsou prostě zbytečné. (To je asi docela normální :D)

Už několik mých pokusů zapadlo vniveč, nebo jsem je vylepšoval, vylepšoval, až mě to přestalo bavit a nechal jsem to ve verzi nepoužitelné..

Třeba můj online záložkovací systém.. získal jsem asi tak 50 uživatelů..nebo teda spíš jen zaregistrovaných a z těch co se tam někdy vrátili byli jenom někteří známí aby mi udělali radost :D ... to už je pasé..

Teď se rozmýšlím na doděláním své galerie. Házím si na web všechny svoje alba v plným rozlišení (žádný omezování, jako třeba rajče), kde si je automaticky zmenšuji na prohlížení. Mám to synchronizované s mobilem, co mi nahrává vyfocené fotky automaticky a zároveň stahuje náhledy (max 1024px) ostatních alb.. to se mi líbí a jsem s tím spokojený. Mám k tomu docela pěknou(rozpra­covanou) JS galerii.

Přemýšlím, jestli je to dobrý nápad, abych si všechny fotky indexoval v databázi. Potom bych mohl dělat různý věci - hodnocení fotek/alb, oprávnění, nasatvení synchronizace se zařízeními (mobily/počítače). S tím, že bych to nepoužíval jen já :). Mám v hlavě spoustu věcí jak by se to dalo všechno vylepšovat (včetně automatickému přesunu alb z cizích služeb, zatím jen rajče, ale pak i FB/Picasa). Jenže nechci aby to dopadlo jak všechno ostatní ..

Takže bych vás chtěl požádat o názor, co si o tom myslíte? Nebo spíš co byste rádi měli? Chci dělat něco, kde budu mít zaručeno, že to bude aspoň někdo používat a bude to přínosné.

Pokud se někdo ve mně vidíte(rád by ale neví co, nebo si až tak nevěří), tak dejte vědět; ve dvou se to lépe táhne. :)

Díky za komentáře..

Odpovědět
4.1.2013 21:53
"nikdy nepiš nic 2x" (updated 10 years after: "Není nic špatného na tom napsat něco 2x")
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na Pavel Vosyka
David Hartinger:4.1.2013 22:32

Můžeš udělat hru do zdejší soutěže ;-) Více zde: http://www.itnetwork.cz/…-soutez-2013

Nahoru Odpovědět
4.1.2013 22:32
New kid back on the block with a R.I.P
Avatar
Pavel Vosyka
Člen
Avatar
Pavel Vosyka:4.1.2013 22:54

:) hmm...

Nahoru Odpovědět
4.1.2013 22:54
"nikdy nepiš nic 2x" (updated 10 years after: "Není nic špatného na tom napsat něco 2x")
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.