Diskuze: Pomoc s projektem -MC

Volná diskuze Pomoc s projektem -MC

Aktivity (1)
Avatar
Neaktivní uživatel:5.1.2015 20:16

Já vím že se to tu moc nehodí ale kdo umí javu a programuje pluginy na minecraft servery a nebo obyčejný člověk prosím vás pomůže mi někdo s projektem? Chystám projekt minecraft server. A potřebuji někoho kdo bude pomáhat. Na podrobnostech se budeme domlouvat přes zprávy nebo skype. A taky vás prosím o návrh jaký to má být server. A samozřejmě že by jste mohli i trochu přispět jelikož já sám na to nestačím (nebojte budu to platit i já :D). Každopádně ještě prosím o návrh co to má být (anarchy, creative, no-plugins, survival, modded server atd.)
Díky
S pozdravem
Flákač SnakerCZ

Odpovědět  -6 5.1.2015 20:16
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Neaktivní uživatel:5.1.2015 20:40

Můžete mi vysvětlit za co ty -? než je dáte napřed řekněte proč

Nahoru Odpovědět  -3 5.1.2015 20:40
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Honza Bittner
Šupák
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Honza Bittner:5.1.2015 20:45

Protože jsi malé děcko, které pořád vymýšlí kraviny, na které prostě nestačíš? Již po třech větách vidím, že prostě nemáš vůdčího ducha a dokonce ani nevíš, proč chceš projekt dělat - což je to nejdůležitější.

Je sice super, že chceš něco dělat, ale nejdříve, pokud opravdu chceš veřejný projekt, by jsi se měl naučit základy práce ve skupině.

Nahoru Odpovědět  +2 5.1.2015 20:45
Milovník Dartu. Student FIT ČVUT. Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a zeptat se mě na cokoli můžeš na https://...
Avatar
Odpovídá na Honza Bittner
Neaktivní uživatel:5.1.2015 20:47

Zřejmě jsem zapoměl upozornit že chci udělat MC server nejméně po 5 ... takže:?

Nahoru Odpovědět  -4 5.1.2015 20:47
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Ori
Člen
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Ori:5.1.2015 21:02

Na internete je určite veľa návodov, sprav si server pre kamošov a na ňom si skúšaj svoje schopnosti. Nikto nepôjde do niečo s človekom, čo sa nevie vyjadrovať a aj vek je pomerne dôležitá vec.

Každopádne skúšaj u seba skôr ako to dáš verejne.

PS: takže asi nič no
PPS: neber to nijak negativne ide len o predloženie toho ako sa veci majú a že tu asi veľmi pravdepodobne(ur­čite) nikoho nenajdeš

 
Nahoru Odpovědět  -1 5.1.2015 21:02
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Pavel Mareš:5.1.2015 21:04

To že něco chceš je jedna věc, to že to děláš po páté je spíše k pláči, ale hlavní je proč to chceš dělat. Ono já si taky mohu říct ... udělám třeba linux s převzatým jádrem unixu (je to složitější takže jen ultra lehký příklad) a udělám z toho bezvadný operační systém pro mobily ... jáj škoda, on už to někdo udělal. Až budeš vědět proč ten mc server chceš dělat a k čemu ti to pomůže tak dej vědět a někdo se s tebou i začne normálně bavit. Nicméně zatím si ty mínusky opravdu zasloužíš. Btw přečti si znova tohle: "Chystám projekt minecraft server. A potřebuji někoho kdo bude pomáhat. ... A taky vás prosím o návrh jaký to má být server. A samozřejmě že by jste mohli i trochu přispět jelikož já sám na to nestačím ..." - Jo jasně ... tímhle si mě položil na lopatky!

Nahoru Odpovědět  -1 5.1.2015 21:04
Grafik, Vývojář, Workoholik :)
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Denis Homolík (Alfonz):5.1.2015 23:50

Podle mě sbíráš mínusy hlavně za to, že ti žádný projekt nevydrží. Skoro včera jsi si chtěl otevřít portál o keškách. Před tím emaily. Je super, že máš energii pro tvoření, ale pořád si toho bereš moc a nemáš šanci to zvládnout. Doporučil bych ti tuto energii věnovat hlavně učením se. A ovytvářel zatím jen projekty podle návodu a jen pro sebe. Až s nimi budeš 100% jistý můžeš zkusit něco většího a pak to třeba i prezentovat. Zatím jsi nepřišel s ničím a chceš dokonce aby ti to lidi vymysleli a dokonce i zaplatily. Jednou ti to třeba vyjde, ale zatím se uč :) Píšu to jako člověk který se programování věnuje několik let, ale i přesto jsem zatím nic převratného nevymyslel, chce to čas :)

Nahoru Odpovědět  ±0 5.1.2015 23:50
Vše je možné, dokud si to myslíte!
Avatar
Odpovídá na Denis Homolík (Alfonz)
Neaktivní uživatel:6.1.2015 7:18

K tomu GC webu - dělá se nový. A j narozdíl od tebe se aspon umim podepsat.
Ps:pisu z mobilu
S pozdravem
Flákač SnakerCZ

Nahoru Odpovědět  -4 6.1.2015 7:18
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Denis Homolík (Alfonz):6.1.2015 18:32

Já se podepsat umím, ale nevím proč bych to měl dělat. Zatím jediný kdo to dělá jsi ty. Na tomto fóru se určitě nepodepisuje, ale myslím, že na ostatních asi taky ne. Kdyby toto byl 4chan, tak by to dávalo smysl, ale vždyť hned vedle zprávy vidíš kdo to napsal. A když už se chceš moc podepsat stačí to napsat do patičky zprávy.
Je mi jedno, že ten web o GC děláš znovu. Já jsem jen upozorňoval na to že nemáš nic a už to chceš prezentoval.

Nahoru Odpovědět  +1 6.1.2015 18:32
Vše je možné, dokud si to myslíte!
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Daniel Zábojník:6.1.2015 18:47

Ahoj, někoho takového jen tak neseženeš, protože kdo tohle umí,tak si udělá svůj.. A vůbec nechápu proč by měl ještě dotovat tvůj projekt, to je směšné :D A taky je zajímavé, že děláš stejný projekt jako já.. koukni sem na itnetwork a zveřejňoval jsem ještě s Pepa489 to samé :D Zkus nad sebou a tvým chováním popřemýšlet..

Nahoru Odpovědět  +2 6.1.2015 18:47
Nesnáším psaní { } ale bohužel jsou potřeba a vyhnout se jim nejde!
Avatar
Selak
Člen
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Selak:6.1.2015 19:05

Jen se chci zeptat jak si na tom s javou ty?Protože předpokládám,že to nic lehkého nebude a pokud by se ti někdo nabídl a viděl,že třeba nic neumíš(to netvrdím, to je jen příklad),asi by to vůbec nesponzoroval,ale chtěl by peníze spíš od tebe za odvedenou práci.A kdyby si to uměl,tak pochybuju,že by tam někdo přidával takhle peníze,buď by si to udělal sám, což už tu někdo psal,nebo by ti nejspíš nepomohl,nebo by si mu musel platit.

Trochu mi to připomíná mě,programoval jsem asi měsíc a dělal jsem před kámošema ve třídě frajera,že asi za měsíc naprogramuju hru nebo udělám něco jako facebook... :D

 
Nahoru Odpovědět  +2 6.1.2015 19:05
Avatar
Michal Žůrek (misaz):6.1.2015 22:39

Tak jsme se zasmáli a jdeme dal. Jestli autor věřil, že se někdo prohlásí, tak by se měl polít vodou.

Zavirám.

Nahoru Odpovědět  +1 6.1.2015 22:39
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Tato diskuze byla označena moderátorem jako nekonstruktivní a myslíme si, že nemá pro veřejnost příliš vysokou hodnotu. Členy můžete samozřejmě stále oslovit soukromě a to formou zpráv nebo chatu.

Zobrazeno 12 zpráv z 12.