Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week

Diskuze: Rýchlejší vyhráva ;)

Aktivity
Avatar
Samuel Illo
Redaktor
Avatar
Samuel Illo :26.12.2015 9:30

Nazdar, včera som dostal tento mail:

Vážený zákazníku,

oznamujeme Vám, že při dnešním losování objednávek, zaplacených za poslední 2 týdny, byla vybrána Vaše objednávka č. XXX jako jedna z výherních a získáváte tím slevový kupón na další nákup nových hostingových služeb.

Výše slevy: 30%
Kód slevového kupónu: PKS5P2YYE9
Platnost kupónu do: 23.01.2016

Tuto slevu můžete uplatnit v jakékoliv objednávce nového webhostingu, VPS či dedikovaného serveru. Nevztahuje se na domény, kupón nelze uplatnit při prodloužení služby. Kupón lze použít pouze jednou a je přenosný (můžete jej předat komukoliv jinému).

V případě nejasností či komplikací nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci

Pokud si nepřejete tyto slevové kupóny zasílat, můžete upravit nastavení na client.wedos.com -> záložka zákazník -> Nastavení účtu.

team WEDOS Internet, a.s.

Rozhodol som sa kód niekomu poďarovať. Kto má záujem, použite ho :) Rýchlejší vyhráva!

Odpovědět
26.12.2015 9:30
www.samuelillo.com | www.github.com/lamka02sk
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.