Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
Java week

Diskuze: Základy

Aktivity
Avatar

Člen
Avatar
:31.7.2014 11:14

Zdravím všechny :)
Vždycky mě zajímaly počítače a vše kolem nich, ale když jsem už jsem něco dělal, byly to spíš různé pokusy ve Photoshopu či vytváření vlastních webovek v HTML - jednoduše nic vážného - a co se týče základů, tak mám jen úplný základ znalostí.
Nicméně v poslední 2,3 letech mě to začalo víc a víc bavit, učím se programovat, pracovat s Inkscapem atp., ale co je hlavní, chtěl bych si prohloubit své základní znalosti - tedy o HW (a jeho jednotlivých součástech) a obecně jak to všechno funguje.
A moje otázka tedy je: kde jste tyto informace nabrali vy? Někde na netu, z knížek či od přátel/známých? Nebo až na VŠ? A kolik je toho vhodné/doporučené vědět, když pracujete v IT - případně stačí vědět jen něco a pak jen vědět, kde toho najdu víc?
Předem všem moc díky za Vaše odpovědi :)

 
Odpovědět
31.7.2014 11:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na
Michal Žůrek - misaz:31.7.2014 11:23

tad yna ITnetwork je zajímavá wsekce s články. http://www.itnetwork.cz/…pc/stavba-pc

 
Nahoru Odpovědět
31.7.2014 11:23
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.