Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring

Diskuze: zaměstnání v IT

Aktivity
Avatar
Ženda
Člen
Avatar
Ženda:9.1.2014 21:03

Ahoj ahoj, poslední dobou tak nějak brouzdám po netu a hledám hlavně, co vše se dá v IT dělat a čím se živit. Něco jsem si našel, takové ty klasické pozice jako je programátor, správce sítě/systému, IT analytik, web master/designer a mě by zajímalo jestli ( jsem si docela jistý, že ano ;-) )existují ještě nějaká další IT zaměstnání? Já momentálně studuju průmku obor IT a tady na devbooku se učím C# ( a rovnou musím pochválit skvělé tutoriály, co tu jsou). Ale nejsem si tak na 100% jistý, že je pro mě programování to pravé ořechové. Ve škole mě baví hlavně Sítě a Operační Systémy ale nejsem si jistej co taková pozice Správce sítě/systému obnáší. Neživí se zde někdo náhodou jako Správce sítě/systému a nebyl by ochoten se tu o tom trochu rozpovídat?

 
Odpovědět
9.1.2014 21:03
Avatar
Jan Vargovský
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Ženda
Jan Vargovský:9.1.2014 21:06

Správce máte určitě i na škole, zeptej se přímo jeho :)

 
Nahoru Odpovědět
9.1.2014 21:06
Avatar
Odpovídá na Ženda
Luboš Běhounek Satik:9.1.2014 21:44

Neživím se tím, ale obvykle to obnáší zhruba obstarávat ve firmě (nebo kde budeš působit) veškerý HW, umět roztahat a nacvakat kabely, switche, routery, nastavit je, umět nastavit síť (win/lin), doménu, nastavit jednotlivé PC, nastavit servery (print, mail, web, třeba tfs...).

Možná mě někdo ještě doplní :)

Nahoru Odpovědět
9.1.2014 21:44
https://www.facebook.com/peasantsandcastles/
Avatar
MrPabloz
Člen
Avatar
MrPabloz:9.1.2014 21:48

Opravit cokoli se pokazí, mít cisco certifikát (síťový certifikat ) v tomhle oboru je to hodně důležitý, a hlavně ten hw, sw servru a tak.

Nahoru Odpovědět
9.1.2014 21:48
Harmonie těla a duše, to je to, oč se snažím! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.