PHP týden PHP týden
Pouze tento týden až 80% sleva na PHP, Nette, Symfony!
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací

Submarine Fighter

Flash Submarine Fighter

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Přemýšlel jsem jestli mám zveřejnit hry od nejnovějších po nejstarší, naopak, nebo jen některé. Nakonec jsem se rozhodl hry publikovat od nejstarších, ať je vidět celá má vývojářská anabáze :)

Mou první hrou vytvořenou ve flashi byl Submarine Fighter. Jde o akční hru, kde ovládáte ponorku s cílem porazit nepřátelského generála a jeho flotilu. V každé misi máte za úkol zničít určitý počet nepřátelských plavidel. Začínáte se slabým pancířem a jedním torpédem. Sbíráním bonusů můžete ponorce zvýšit odolnost, rychlost nebo zvýšit počet vystřelených raket.

Tahle hra je moje srdcová. Moje první a nejoblíbenější. Plánoval jsem samozřejmě novější verzi, s více nepřáteli, levely, lepší možností vyzbrojování atd. Ale zatím jsem se k tomu nedostal.

TECHNOLOGIE: Hra je programována ve Flex Builderu 3, ale grafika je načtena z vyexportovaného swf souboru(grafika kreslená ve Flash CS3). Takže takový ďábelský mix designování a programování, od kterého jsem později upustil.
OVLÁDÁNÍ: Šipky ovládají pohyb ponorky, mezerník vystřeluje torpéda

PS: Pokud jste nedočkaví jaké hry jsem udělal a nechcete čekat na další ukázku, tady je link: Aimia


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 412x (1.11 MB)

 

 

Hru pro vás napsal Aimia
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje vývoji her - převážně v technologii flash
Miniatura
Všechny články v sekci
Flash - AS3
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Neaktivní uživatel:9.7.2013 11:16

hra vypada pekne :-)
jen si myslim ze by byla fajn cestina do hry (stridani jazyku)
jinak zajimava hra :-)

Odpovědět 9.7.2013 11:16
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.