Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Fotografování pro pokročilé - Online kurz

Už máš za sebou Základy fotografování a chceš se věnovat tvorbě fotek více do hloubky? V tomto kurzu si ukážeme pokročilé lekce kompozice, povíme si něco o psychologii fotografie a vyzkoušíme si fotit portréty!

12 lekcí

Co tě Fotografování pro pokročilé naučí?

Pokud už máš za sebou kurz Fotografování pro začátečníky, můžeš se pustit do tohoto kurzu. Věnovat se budeme například portrétům, psychologii fotografie nebo kreativitě.

Láká tě fotit portréty? Kromě samotné techniky focení budeš muset zvládnout ještě další důležité dovednosti - třeba jak dobře komunikovat s modelkou, jak pózovat (respektive jak navigovat modelku při pózování), jak využívat světlo při focení portrétů a jak na fotografiích věrohodně zachytit atmosféru okamžiku.

Vysvětlíme si například, co je to lineární kompozice, jakou roli v psychologii fotky hraje perspektiva a vyváženost, řekneme si něco o barevné kompozici, minimalismu a obsahu fotografie a budeme se věnovat také kreativitě.

Několik lekcí je věnováno focení autoportrétů - dozvíš se něco o historii této techniky a o různých druzích, vysvětlíme si, jak využívat světlo a jak správně ostřit. V závěrečných lekcích se dozvíš, jak si vybudovat vlastní styl fotografování - a pak už tě vypustíme do světa jako schopného fotografa. Nejvíc zkušeností samozřejmě nasbíráš praxí, ale mít dobrý základ je stejně tak důležité. Tento online kurz ti ho poskytne.

Online kurzy Fotografování pro pokročilé

-15% Cena: 225 Kč 192,50 Kč (77 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity