IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Fotografování pro pokročilé - Online kurz

Už máš za sebou Základy fotografování a chceš se věnovat tvorbě fotek více do hloubky? V tomto kurzu si ukážeme pokročilé lekce kompozice, povíme si něco o psychologii fotografie a vyzkoušíme si fotit portréty!

12 lekcí

5 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě Fotografování pro pokročilé naučí?

Pokud už máš za sebou kurz Fotografování pro začátečníky, můžeš se pustit do tohoto kurzu. Věnovat se budeme například portrétům, psychologii fotografie nebo kreativitě.

Láká tě fotit portréty? Kromě samotné techniky focení budeš muset zvládnout ještě další důležité dovednosti - třeba jak dobře komunikovat s modelkou, jak pózovat (respektive jak navigovat modelku při pózování), jak využívat světlo při focení portrétů a jak na fotografiích věrohodně zachytit atmosféru okamžiku.

Vysvětlíme si například, co je to lineární kompozice, jakou roli v psychologii fotky hraje perspektiva a vyváženost, řekneme si něco o barevné kompozici, minimalismu a obsahu fotografie a budeme se věnovat také kreativitě.

Několik lekcí je věnováno focení autoportrétů - dozvíš se něco o historii této techniky a o různých druzích, vysvětlíme si, jak využívat světlo a jak správně ostřit. V závěrečných lekcích se dozvíš, jak si vybudovat vlastní styl fotografování - a pak už tě vypustíme do světa jako schopného fotografa. Nejvíc zkušeností samozřejmě nasbíráš praxí, ale mít dobrý základ je stejně tak důležité. Tento online kurz ti ho poskytne.

Online kurzy Fotografování pro pokročilé

Cena: 625 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity