Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Fotografování pro začátečníky - Online kurz

Chceš začít fotografovat, ale vůbec nevíš, jak na to? V tomto kurzu pro úplné začátečníky, který je zcela zdarma, tě uvedeme do fotografování od výběru fotoaparátu až po vysvětlení základní kompozice, využívání světla a dalších technik, a představíme ti různé tematické oblasti fotografování.

15 lekcí

7 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

Začneme naprostým základem a zásadní otázkou, kterou už sis nejspíš jako začínající fotograf/ka položil/a: jaký fotoaparát a jaký objektiv si mám vybrat? Dále si ujasníme nějaké základní fotografické pojmy, abychom se v kurzu všichni dobře orientovali.

Pak už nám nic nebrání vrhnout se na věci jako expoziční trojúhelník a problematiku barevné vs. černobílé fotografie. Vysvětlíme si, jak pracovat s kompozicí, jak se naučit fotit z domova (a jak to udělat v praxi), jak fotit krajinu, přírodu, jak fotit sport, zvířata a různé produktové fotografie. Taky se naučíme fotit na dovolené, fotit makro snímky, zkusíme si noční focení a focení zátiší.

Po absolvování kurzu Fotografování pro začátečníky budeš připraven/a fotit skvělé snímky za každé situace a naučíš se se svým fotoaparátem mnohem lépe pracovat.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály Fotografování pro začátečníky

Cena: 600 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity