Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Petr Nymsa:26.10.2012 20:09

Ahoj, vždy když tvořím hru narazím na jeden veliký problém. Grafika! Jsem obrovský anti-talent v grafice. Pokud se jedná o něco jednoduchého, různé platformy, barely, dveře,... to ještě celkem jde. Velký problém mám s charaktery a vůbec s něčím komplikovanějším. Proto se chci zeptat, zda-li neznáte nějaké weby se sprity volně k používání. Hodně jsem jich u strýčka Googla našel. Toto vlákno zákládám hlavně i pro ostatní. No a pokud by se někdo našel, kdo by měl chuť, bez žádné odměny (maximálně jméno v credits), udělat grafiku budu jenom rád. Momentálně bych potřeboval různá letadla, vzducholodě a vůbec vše možný co lze najít ve vzduchu, a samozřejmě nějaké ty nesmysly navíc (létající kráva :D).

Odpovědět
26.10.2012 20:09
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Avatar
Fugiczek
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Petr Nymsa
Fugiczek:26.10.2012 20:18

Ja to ve svých hrách dycky řeším nějakým primitivním geometrickým tvarem, a předstírám si to co chcu a odlišuji barvama :-D Dělat vlastní kvalitní grafiku je piplačka, jsem taky anti-talent a nechci používat cizí grafiku tak to řeším tak :-D
Možná ti pomůže tento odkaz: http://gamedev.stackexchange.com/…s-and-images
Je tam spoustu odkazů kde najdeš (snad) to co hledáš ;-)

 
Nahoru Odpovědět
26.10.2012 20:18
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Fugiczek
Petr Nymsa:26.10.2012 20:23

Ano, to je nejlepší řešení :). Na druhou stranu i s primitivní grafikou se dá udělat velmi zajímavá hra.

Nahoru Odpovědět
26.10.2012 20:23
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.