IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Jak postavit .fbx animaci snímek po snímku ?

Aktivity
Avatar
Garrom Orc Shaman:24.6.2017 20:41

-Zjednodušená otázka-
Zdravím všechny. Nezná někdo program do kterého bych nahrál sérii snímku ve formátu .obj a mohl vyexportovat výsledek jako .fbx ?

-Kompletní otázka-
Velice se mi líbí voxelová grafika a chtěl bych ji použít v mém projektu. Používám program MagicaVoxel k vytvoření jednotlivých snímků ve formátu .obj.... Bohužel se mi je nedaří dát dohromady ani v Blenderu ani v Unity3D. Vím že v unity je preferován FBX pro animované modely. Vyděl jsem spoustu programů které dělají animované gify z png obrázku což mně přivádí k myšlence že software který dělá animovaný fbx z obj snímků také může existovat. Zkoušel jsem takovíto program najít sám ovšem neúspěšně tak mně napadlo se zeptat na fóru kde jsou programátoři stejně tak jako grafici. Jestli takovíto program existuje někdo z komunity ho určitě zná... a nebo se dozvím že je to nemožné.

Ps : Dobře vím že fórum o grafice je prakticky mrtvé. Nikdo sem nechodí pokud něco nepotřebuje. Nedávám moc velké naděje tomu že mi někdo pomůže ale při nejmenším to bude na hlavní zdi kde si toho někdo snad všimne.

Odpovědět
24.6.2017 20:41
Life for Code, Code for Life. I chose my path, I should stick on it.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.