Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Photoshop - nástroj tvar, změna jednotek

Aktivity
Avatar
Kateřina Škrlová:12.12.2016 10:44

Zdravím, mám asi dost stupidní dotaz, ale nějak si už nevím moc rady. Když zvolím nástroj tvar (obdélník) a dvakrát kliknu na plátno, tak se mi otevře tabulka, kde lze nastavit šířku a výšku tvaru a to v obrazových bodech. Pro změnu ob na cm nebo mm mi vždy stačilo kliknout pravým tlačítkem myši na čísla a objevil se výběr jednotek. Bohužel jsem musela přeinstalovávat celý počítač, a s ním i Photoshop, který mi aktuálně jede bez chyby, ale nějak změna jednotek mi nefunguje. Pravým tlačítkem myši můžu klikat jak zběsilá a nic se neděje. Předpokládám, že se jedná o nějaké nastavení ve vlastnostech, ale nějak to nemůžu najít. Prosím o radu. Děkuji...

 
Odpovědět
12.12.2016 10:44
Avatar
Dominik Milaniak:12.12.2016 13:29

Jsem teď na telefonu, tak přesně nevím, ale podle mě by to mělo být v předvolbách (ctrl + k) a v záložce Jednotky nebo tak něco :-)

Nahoru Odpovědět
12.12.2016 13:29
99 bugs in the code, take one down and patch it up. 117 bugs in the code..
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.