NOVINKA: Získej 40 hodin praktických dovedností s AI – ZDARMA ke každému akreditovanému kurzu!
S účinností od 26. 3. jsme aktualizovali Zásady zpracování osobních údajů – doplnili jsme informace o monitorování telefonických hovorů se zájemci o studium. Ostatní části zůstávají beze změn.
Avatar
David Jančík
Vlastník
Avatar
David Jančík:11.1.2014 12:22

Ahoj,
mám MB Asus Maximus VI Formula, CPU i5-4670K a RAM tyto: http://pcpartpicker.com/…x3m2a1866c9r
Pokud je zapojím na základovce ob jednu (dual channel) tak mi vyskočí chyba nekompatibilní pameťi. Pokud tam nechám jednu nebo je dám vedle sebe tak to funguje. V BIOSu je však na auto takt 1333MHz (ten lze manuálně měnit). V systému mám installed 8GB (usable 7.69GB).
Nevíte co to znamená? Momentálně nemám možnost vyzkoušet ramky z jiného pc a ani ty své dát do jiného.

Odpovědět
11.1.2014 12:22
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.