Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:5.1.2016 23:42

Ahoj vsichni,
Dostal sem mail ohledne Turrisu, ve kterem je kupon pro bonusove veci ke koupi modelu Turris Omnia. Ja uz to nevyuziji, takze pokud ma nekdo zajem, napiste mi do PM.

Dobrý den,
před časem jsme od Vás obdrželi přihlášku do výzkumného projektu Turris, jehož součástí byl dlouhodobý pronájem routeru za 1 Kč. Předně bychom Vám rádi poděkovali za Váš zájem. Ten byl opravdu veliký – nad veškerá očekávání. Jak jsme avizovali, množství routerů bylo od počátku omezené, a v tuto chvíli již bohužel nemáme další k pronájmu k dispozici.
Projekt Turris nyní vstupuje do další fáze. Vážíme si Vaší dosavadní podpory a proto Vám chceme nabídnout možnost pořídit si novou generaci našeho routeru – Turris Omnia. Tento nový model byl vyvinut na základě výsledků dosavadního výzkumu a zkušeností, které jsme získali vývojem předchozích routerů. Omnia nabízí stejné funkce jako předchozí Turris včetně automatických aktualizací a při stejném výkonu je dokonce úspornější. Turris Omnia není přímou součásti výzkumného projektu a tak je funkce sběru dat ve výchozím stavu vypnutá.
Svůj vlastní Turris Omnia si můžete nyní objednat za cenu výrobních nákladů prostřednictvím naší kampaně na platformě Indiegogo – POZOR, kampaň končí již za 7 dní.
Protože si vážíme Vaší trpělivosti a zájmu, připravili jsme pro Vás speciální nabídku. K routeru Vám přibalíme dárky, které se doposud v naší Indiegogo kampani objevily, tedy tričko, sadu samolepek Turris Omnia a podepsané foto našeho týmu. A protože nezapomínáme, že jste se registrovali do původního projektu Turris, najdete v balíčku také originální tričko „Project:Turris“. Jako třešničku na dortu pak přidáme kupón na 100% slevu do vzdělávacího střediska Akademie CZ.NIC.
Pro využití speciální nabídky, zadejte prosím při objednávce do pole „Address Line 2“ unikátní promo kód „<uzasny kod k dostani v PM>“. Tento promo kód lze použít pouze jednou.

S pozdravem a přáním všeho dobrého v novém roce,
Tým Turris

Odpovědět
5.1.2016 23:42
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:6.1.2016 0:10

Tak kod uz jsem nekomu poslal a byl pouzit.

Nahoru Odpovědět
6.1.2016 0:10
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Avatar
Jindřich Máca
Člen IT Redactor Gang
Avatar
Odpovídá na Adam Ježek
Jindřich Máca:6.1.2016 0:17

Mně to dnes taky přišlo a přemýšlím, že si ho pořídím. :D

 
Nahoru Odpovědět
6.1.2016 0:17
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
ra3sk
Člen
Avatar
ra3sk:6.1.2016 1:17

Ja to mám tiež... ešte som sa nerozhodol či si ho zakúpim ale ak nie kupón niekomu dám.

 
Nahoru Odpovědět
6.1.2016 1:17
Avatar
Eldan
Člen
Avatar
Eldan:6.1.2016 8:43

Mám k dispozici ještě DVA kódy. Nějací zájemci?

Nahoru Odpovědět
6.1.2016 8:43
Unobfuscated executable == free source code
Avatar
Odpovídá na Eldan
Martin Kolací:6.1.2016 23:08

Ahoj, ja bych si s dovolenim jeden vzal. Ac jsem se registroval i do puvodniho projektu Turris, tak jsem se zadneho mailu nedockal. Pokud se sveho kodu dockam, tak ho taky poslu do obehu. ;-)

 
Nahoru Odpovědět
6.1.2016 23:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 6 zpráv z 6.