Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50

Diskuze: Potřebuji pomoc se subnetací sítě

Aktivity
Avatar
Dominik Lindemann:2.6.2021 22:43

Zdravím, pracuji na závěrečném projektu do sítí.
Mám zde určitou síť, kterou je třeba nakonfigurovat. Za úkol mám jednotlivé segmenty sítě rozdělit do podsítí, což jsem na papíře udělal, jen si nejsem jistý, jak to správně nastavit na routeru.
Se sítí jsem již nějakou chvíli nepracoval kvůli velké prodlevě ve výuce a tak jsem spoustu dovedností zapomněl, z dostupných materiálů jsem nic nevyčetl a při googlení najdu většinou odpovědi na nepoložené otázky, které většinou znám, proto bych rád znal vyjádření od někoho, kdo by měl před očima můj konkrétní požadavek.
Ve finále tedy chci vědět, jak byste postupovali při adresaci této sítě, co nastavit na kterém interface (stačí název zařízení a na které straně se nachází, zobrazení interfaců je trošku nešikovné v PT), zejména tedy na routeru, který se mi jeví jako největší problém. Zmínil bych, že router má mít nejvyšší adresu v dané síti.
Síť a požadovaná adresace je v příloze. Na případné dotazy ohledně zadání odpovím.
Mnohé díky všem ochotným pomoci, v této době je výuka poměrně náročná a bohužel se to podepsalo na mých dovednostech.

 
Odpovědět
2.6.2021 22:43
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.