Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week

Diskuze: Menu nejde responsive

Aktivity
Avatar
Rostak
Člen
Avatar
Rostak:16.4.2016 18:31

Prosím o radu kde je chyba. Menu chodí, ale pokud se zmenší a položky menu jsou přes sebe tak už podsložky co jsou přes sebe nejdou pustit. Poradí mi prosím někdo.

#cssmenu,#cssmenu ul,#cssmenu ul li,#cssmenu ul li a,
#cssmenu #menu-button {margin: 0;padding: 0;border: 0;list-style: none;line-height: 1;display: block;position: relative;-webkit-box-sizing: border-box;-moz-box-sizing: border-box; box-sizing: border-box;}
#cssmenu:after,
#cssmenu > ul:after {content: "";display: block;clear: both;line-height: 0;height: 0;}
#cssmenu #menu-button {display: none;}
#cssmenu {background: blue;}
#cssmenu > ul > li {float: left;}
#cssmenu > ul > li > a {padding: 17px;font-size: 14px;letter-spacing: 1px;text-decoration: none;color: white;font-weight: 700;}
#cssmenu > ul > li:hover > a { background-color: red;}
#cssmenu ul ul {position: absolute;left: -9999px;}
#cssmenu li:hover > ul {left: auto;}
#cssmenu ul ul li a {border-bottom: 1px solid rgba(150, 150, 150, 0.15);padding: 11px 15px;width: 170px;font-size: 14px;text-decoration: none;color: Black;font-weight: 400;background-color: #f9f9f9;}
#cssmenu ul ul li a:hover {font-weight: 700; }

 
Odpovědět
16.4.2016 18:31
Avatar
Odpovídá na Rostak
Richard Závodný:17.4.2016 16:03

Ahoj, vítej na síti.

Ještě než začnu, tak zdrojový kód se vkládá mezi BB entitu [ code ]!

A teď k tvému dotazu:

Webové navigace jsou v tomto směru velmi problematické. Nejlépe se to řeší pomocí @media queries, kde si nastavíš jednotlivé breakpointy (smartphone, tablet, desktop) a aplikuješ potřebná pravidla. Více o @media queries se dozvíš např. na: http://jecas.cz/media/.

Nejlepším řešením nejspíše bude využít tzv. Hamburger menu, kde se jednotlivé položky menu poskládají pod sebe a otevřou se kliknutím na tlačítko. O hamburger menu si můžeš počíst na: http://jecas.cz/…nsivni-menu/.

A ještě jedna věc. Hoď to menu na živou ukázku a pošli sem odkaz, použít můžeš např. http://kod.djpw.cz/.

 
Nahoru Odpovědět
17.4.2016 16:03
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Rostak
Člen
Avatar
Odpovídá na Richard Závodný
Rostak:17.4.2016 21:05

Děkuji za informace. Tak jsem to dal na živou ukázku. Je to ještě v syrovém stavu část kódu css je ještě html. A vršek webu ještě nemám vyřešený. V současné době hlavně řeším to menu. (nejde spustil nějak se mi přelíná do sebe).Menu jsem stáhnul někde na volných anglických stránkách některé části jsem upravil a hodně věcí vymazal, ale ani před mojí úpravou to už nešlo. Prosím mohl by jste se na to podívat kde je chyba. Tady je odkaz na živou ukázku.http://kod­.djpw.cz/kxwb

 
Nahoru Odpovědět
17.4.2016 21:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.