Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# week + discount 30

Diskuze: Obnova části webové stránky

Aktivity
Avatar
Mycek Von Žeržok:21.3.2020 9:36

Ahoj. Potřebuji na webové stránce zobrazit teplotu, kterou měřím pomocí Arduina. Potřeboval bych poradit, jak udělám, aby se mi obnovila pouze část webové stránky, konkrétně třeba input, který zobrazuje hodnotu teploty. Stránku mám na svém webovém serveru (Arduino) a stránku zobrazuji v lokální síti.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem automatický refresh co 10 sec. celé stránky, ale je to pomalé a občas se to sekne a už nejede ten refresh.

Chci docílit: Potřeboval bych, aby se webová stránka aktualizovala jen, když se změní teplota, nebo nějaká jiná hodnota. Webový server změnu bez problému zpracuje, ale neumím přinutit změnu na otevřené webové stránce jinak, než automatickým refresh celé stránky.

 
Odpovědět
21.3.2020 9:36
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:21.3.2020 11:04

google = js setinterval + ajax
google = iframe meta refresh
google = js setinterval + iframe

 
Nahoru Odpovědět
21.3.2020 11:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.