Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
marek.lubos
Člen
Avatar
marek.lubos:16.2.2016 11:25

Ahojte,
řeším takový problém. Mám tabulku a v caption jí mám pojmenovanou.V CSS mám nastaveno, že při tisku, pokud se tabulka nevejde na jednu stránku, tak aby přetekla na další stránku a na každé další stránce aby se zobrazila hlavička této tabulky (tedy včetně caption). Mám nějak možnost poznat, že jsem na další stránce? rád bych na každé další stránkce pozměnil caption s tím, že bych doplnil slovo "pokračování".

Předem díky

 
Odpovědět
16.2.2016 11:25
Avatar
Lava
Člen
Avatar
Lava:16.2.2016 14:27

Pochybujem, že to pôjde spraviť cez pure CSS

Nahoru Odpovědět
16.2.2016 14:27
Aspartám, sacharín, to je môj vitamín
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Honza Bittner
Redaktor
Avatar
Honza Bittner:22.2.2016 22:04

Problém je v tom, že stránka má de-fakto nekonečnou výšku a tiskárna nemá možnost poznat stránkování, proto vezme stránku a tu "nakouskuje", ale prohlížeči se o tom nevrací žádné informace zpátky.

Pokud tedy vím, nelze to uskutečnit, leda bys napsal nějaký prográmek, který ti vytvoří vlastní podklady pro tisk ve formě PDF či podobně.

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
22.2.2016 22:04
Student FIT ČVUT :-) Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/tenhobi/ama.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.