Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring
Avatar
GoogleJunior
Člen
Avatar
GoogleJunior:13.5.2015 6:34

Prosím o zhodnocení webu. Má teprve týden a je dělán v redakčním systému Joomla. Šablona není z nikam stažená.

 
Odpovědět
13.5.2015 6:34
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Patrik Smělý
Redaktor
Avatar
Odpovídá na GoogleJunior
Patrik Smělý:13.5.2015 8:41

Hm co bych na to řekl šablona je udělaná přeš bootstrap, a systém jede na Joomla. A obsahu tak taky moc není a rozložení se mi zdá takové zmatené, login panel ... malé políčka pro jméno a heslo. Novinky neboli výpis článků je divný a jak jsou vždy 3 novinky / články nebo co to je vedle sebe tak je to takové neoddělené a zvláštní. Jak jsou tam nejnovější uživatelé tak na ně nejde kliknou aby si člověk např zobrazil jejich profil nebo tak. Forum vůbec nesedí do designu webu. A web je celkově malý na velkých monitorech to vypadá hrozně male. Vše na webu je dělané přes pluginy skoro všechny funkce jsou zajištěny přes pluginy neřekl bych ani muk kdyby jste měli aspoň plugin na profil vlastní, sice to není nic špatného mít pluginy ale když je to "itdoupě" a pan "IT majitel" není schopen udělat vlastní pluginy tak se mi to zdá takové divné, ale to asi bude jen můj názor.

No přijde mi to spíše jako reklama, ale to je asi jen moje bujná představivost každopádně se mi web moc nelibí.

2/5

Editováno 13.5.2015 8:43
Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
13.5.2015 8:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.