Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50

Kritika webu https://www.ludvik-okna.cz/

Jak se ti líbí web?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Přejít na web:
https://www.ludvik-okna.cz/

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 9; Varování a poznámky: 4; Kritické chyby: 2.
Stránka je velice dobře optimalizována dle nejnovějších webových technologií. Je rychlá a dobře dostupná pro většinu uživatelů. Jen tak dál!

Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
dvorak.ladislav:7.5.2020 13:30

Ahoj, prosím o kritiku webu [url]https://ww­w.ludvik-okna.cz/[/url]
Zkritizujte vše co se vám nelíbí, jen prosím konstruktivně.
Díky všem, kdo tomu věnují trošku času.

 
Odpovědět
7.5.2020 13:30
Avatar
Martin Konečný (pavelco1998):7.5.2020 13:48

Ahoj, mně osobně se ten web líbí :D je to jednoduchý styl, nesnaží se o nějakou extra modernost (nějaké parallaxy, kilometr dlouhá stránka, kde musím hodinu rolovat, než se někam dostanu atd.), zdá se mi to přehledné a jasné :D

Jediné, co se mně osobně nelíbí, je ten "hover" efekt u produktů a oken - jednak je ten efekt na mě pomalý, druhak jak se to postupně zvětšuje, tak to nedělá úplně dobře fontu, který se nějak "vlní" divně :D já osobně mám radši efekt buď tak, že to "vyskočí" hned, a nebo jen změnu barvy (pozadí, rámeček atp.).

Ještě jsem si všiml na podstránce https://www.ludvik-okna.cz/poptavka, že když si tam přepínám například mezi typy dveří, tak ten předchozí text "Vybrat" tam odněkud přilétne ze strany stránky :D já osobně moc nemusím ty různé efekty, pro mě osobně je lepší, když by se jednoduše místo "Vybrat" zobrazila ta fajfka a odněkud nepřilétala :D

Jinak za mě hezký a přehledný.

Nahoru Odpovědět
7.5.2020 13:48
Aktuálně připravuji browser RPG, FB stránka - https://www.facebook.com/AlteiraCZ
Avatar
Milan Turyna
Tvůrce
Avatar
Milan Turyna:7.5.2020 15:19

Nemám teď moc čas takže jediný co napíšu je, že bych dal určitým částem webu nějaký kontrast pozadí (například u té zprávy ohledně koronaviru.)

Editováno 7.5.2020 15:20
Nahoru Odpovědět
7.5.2020 15:19
Řeš pouze to, co dokážeš ovlivnit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.